- Geschreven door Martin Slijper
TERUGKIJKEN | Het gemeenteraadsdebat van Rozendaal
- Bevat Video: Video
- Ankeiler: Omroep Gelderland rijdt deze maand in een speciale bus door de provincie, om in samenwerking met lokale omroepen verkiezingsdebatten uit te zenden.

DIEREN - Omroep Gelderland rijdt deze maand in een speciale bus door de provincie, om in samenwerking met lokale omroepen verkiezingsdebatten uit te zenden. Dus ben je benieuwd hoe de lokale politiek over kwesties in de gemeente denkt? Kijk dan naar dit lokale verkiezingsdebat van Rozendaal.
Het debat vond dinsdag plaats van 14 uur tot 15 uur in Dieren. Dit werd ook live uitgezonden via Facebook en op de App van Studio Rheden. Daarnaast was het ook te volgen via www.GelderlandStemt.nl. En alle kanalen kan het ook worden terug gekeken.
Zie ook: Politieke partijen uit Rheden en Rozendaal dinsdag live in debat op Studio Rheden
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: redactie@studiorheden.nl.
.
Studio Rheden is de streekomroep voor de gemeenten Rheden en Rozendaal. Studio Rheden is actief op radio, televisie en online.