- Geschreven door Martin Slijper
Dierense Toren besmeurd met verf
- Ankeiler: De Dierense Toren, één van de gemeentelijke monumenten van Rheden tegenover het oude politiebureau, is het doelwit geweest van vandalen die de uitbouw van de toren hebben besmeurd met witte verf.

DIEREN - De Dierense Toren, één van de gemeentelijke monumenten van Rheden tegenover het oude politiebureau, is het doelwit geweest van vandalen die de uitbouw van de toren hebben besmeurd met witte verf.
Deze beschadiging aan de voormalige Mariakerk aan de Hogestraat moet worden verwijderd door een professioneel bedrijf waarmee forse kosten zijn gemoeid, zo meldt Jeroen van Gessel van Stichting de Dierense Toren. "Het is een zware tegenvaller". Er is aangifte gedaan bij de politie.
💬 Mail ons!
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: redactie@studiorheden.nl.
Heb jij een tip of opmerking? Mail naar de redactie: redactie@studiorheden.nl.
.
Studio Rheden is de streekomroep voor de gemeenten Rheden en Rozendaal. Studio Rheden is actief op radio, televisie en online.